Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Kazdağları`nda Uyanış

Kazdağları`nda Uyanış

Kazdağı Natura Otel ile Kazdağları`nda güne güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Misafirlerimizden gelen güzel bir yazıyı okumak ister misiniz?
Kazdağları`nda Uyanış

Sabahın ilk ışıklarıyla beraber çayımı yudumlarken Kazdağları nın efsanelere konu olan doğasını görmek, buz gibi sularından içmek ve oksijen dolu havasını solumak istedim.

Nihayet yola koyuldum. İçimde kıpır kıpır bir heyecan vardı. Yol boyunca İda’nın efsaneleri ve Sarıkız geldi aklıma. Kızılkeçili Köyü’ne tırmanan iki tarafı çam fıstıklarıyla süslenmiş yoldan geçtim Kazdağı manzarası eşliğinde.

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Kazdağı Natura Otel ve Muhteşem Bahçesi

Biraz dinlenmek ve birkaç gece konaklamak için girişinde “en güzele” yazan Kazdağı Otel Natura Life Style tesisine geldim. Zeytin ağaçlarının arasında yemyeşil bahçesiyle, Puffy ile Kelly, beyaz güvercinler ve samimi personeliyle karşıladı beni adını mitolojiden alan Kazdağı Natura Otel.

Her biri mitolojinin farklı konseptiyle düzenlenmiş odalarını gezdim. Zeus, Afrodit, Paris, Hera, Apollo, Poseidon, Athena, Eris, Hades, Helen, Hasanboğuldu ve Sarıkız isimleri verilmişti ida’nın kuçağındaki bu estetik otelin odalarına.

Kazdağları Manzarasına Karşı Kahve Yudumlamak

Kazdağları Manzarasına Karşı Kahve Yudumlamak

Kazdağı Otel Natura’nın terasının bir yanından körfezin mavi suları, diğer yanından Kazdağı’nın büyüleyici yamaçları görünüyor tüm güzelliğiyle. Kahvemi yudumlarken seyre daldım bu efsaneler diyarını.

Hasanboğuldu hikâyesindeki tuzu düşünürken Kazdağı Otel Natura Life Style’ın tuz odasında buldum kendimi. 40 dakikalık tuz terapisinin ardından ne yorgunluk kaldı ne de stres.

Çam Kokulu Ahşap Bungalov Evler

Çam kokulu ahşap bungalov evler sıralanmış bahçeye, doğayla baş başa bir tatil yaşamak isteyenler için. Adeta düşlerimi yaşıyordum bu mekanda.

Sabah olunca horoz sesleriyle uyandım mitolojik odamda. Restorana indiğimde tadı damağımda kalan enfes serpme köy kahvaltısı vardı masamda.

Çıktım yola yürüdüm oksijeni, doğası ve efsaneleriyle ünlü Kazdağları’na rüyalarımda tüllenen Kazdağı vardı şimdi karşımda.

Kim, Ne Zaman Yazmış?
12 Nisan 2017 | Otelimiz kategorisinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?