Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Kazdağları’nda Masaj: Kazdağları’nda Sağlıklı Bir Tatil
Kazdağları’nda Masaj: Kazdağları’nda Sağlıklı Bir Tatil

Kazdağlarının doğal ve büyüleyici havasını en yakından yaşamak istiyorsanız, tercih edeceğiniz otel Kazdağı İda Natura Otel olmalıdır. Konukları için oldukça fazla aktivite ve imkanları bulunan otelde mükemmel bir tatil yapma imkanı bulabilirsiniz. Otelde farklı konseptlerde düzenlenmiş odalardan tutun da çeşitli masaj terapilerine, köy kahvaltısından dünya lezzetlerine kadar pek çok alanda hizmet bulabilirsiniz.

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Kazdağları’nda Masajlar Uzmanlarca Yapılır

Misafirlerinin konforu ve kusursuz bir tatil yapması için özel olarak dizayn edilmiş olan bu otelde konaklarken doğa yürüyüşleri yapabilir, çeşitli turlara katılabilir, bisiklet turları yapabilir hatta güzel masajlar ile rahatlayabilirsiniz. Otelde, çeşitli masaj tekniklerinin yapıldığı özel bir alan bulunmaktadır ve bu alanda uzman olan personeller görev alır. Masaj alanında kariyer yapmış olan profesyonel ellere kendinizi emanet edebilir ve yeniden doğmuş gibi hissedebilirsiniz.

Otelin Masaj Hizmetleri Nelerdir?

Otelde bulunan masaj çeşitlerinden şu şekilde bahsedebiliriz;

  • Otelde hem bayanlar hem de erkekler için yapılan masaj çeşitleri bulunmaktadır.
  • Kadınlara masözler (kadın), erkeklere de masörler (erkek) masaj yapmaktadır. Kadınlara masaj otelimizde daimi personelimiz tarafından yapılır. Erkekler için ise anlaşmalı olduğumuz uzman bir masör tarafından masaj yapılır.
  • Otelin masajlarda ki en büyük avantajı bayanlara özel masaj tekniklerini uygulanmasıdır. Bu masaj çeşitleri; zayıflama, selülit, relax masajları ve tuz terapisidir. Tuz terapisi vücut üzerinde çok sayıda faydalı etki bırakır. Solunum sistemlerinden kardiyovaskülar sisteme kadar pek çok alanda fayda sağlayan bu terapi, erkekler için de uygulanabilir.
  • Doğa ve sağlık oteli olan İda Natura Otel’de aynı zamanda Hidro Masaj teknikleri de uygulanmaktadır.
  • Otelin masaj hizmetleri ücretlidir ancak misafirler için özel indirimler uygulanmaktadır.

Ayak Detoksu Ayak Haritası

Ayak Detoksu

Ayak detoksu, Japonların bir icadıdır ve vücuttaki toksinlerin atılması için gerçekleştirilir. Bu işlemin gerçekleşmesi için bir makineye ihtiyaç vardır. Japon üretimi olan bu ayak detoksu cihazı ile birkaç seansta vücudunuzdaki toksinlerden kurtulabilirsiniz. Vücutta bulunan tüm toksinler ve hastalıklar ayaklardan dışarı atılır.

Bu detoks yöntemi sayesinde, hastalıklarınızdan ve vücudunuzdaki zararlı maddelerden birkaç dakika içinde arınırsınız. Kazdağı İda Natura Masaj hizmetinin içinde ayak detoksu da bulunur. Otelde bu masajı yapabilmek için özel eğitim almış personel vardır. Bu sayede kendinizi güvenilir ellere emanet edebilir ve vücudunuzda bulunan tüm kötü maddelerden arınmanın keyfini İda Natura ile yaşayabilirsiniz.

Kim, Ne Zaman Yazmış?
30 Temmuz 2017 | Otelimiz, Sağlıklı Yaşam kategorilerinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?