Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Kazdağları İda Natura Otel’de Gülme Yogası
Kazdağları İda Natura Otel’de Gülme Yogası

Edremit Korfezi`nde Kazdağları İda Natura Otel de düzenlenen ‘Kahkaha Yoğası’ etkinliği ile ilgi topladı. İlçenin Kızılkeçili mahallesinde hizmet veren İda Natura Life Style isimli bir butik otel, hafta sonu düzenlediği değişik bir aktivite ile davetlilerin rahat bir gün geçirmesini sağladı. Uzman Gülme Terapisti ‘Kahkaha Yogası’nda buluşan davetliler, yaklaşık 2 saat boyunca terapi yaparak stres ve günlük kaygılardan uzaklaştılar. Otelin çimlerle kaplı bahçesinde gerçekleşen Kahkaha Yogası’na Balıkesir’den Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kızılkeçili Köyü Muhtarı Ali Deveci ile çok sayıda davetli ve basın mensupları katıldı. Otel yetkilileri, terapi öncesinde basın mensuplarına oteli gezdirdi ve özelliklerini anlattı.

Kazdağları Butik Otel Sizi Bekliyor!

İda Natura Life Style Kazdağları Butik Otel ile muhteşem bir tatile ne dersiniz?
Modern odalarıyla mitolojiyi bünyesinde bulunduran odalarımıza göz atmak için alttaki rezervasyon yap görselimize tıklayabilirsiniz. Aradığınız tatil İda Natura ile Kazdağları'nda!

kazdağları otel odaları

Kazdağları Otel`de yapılan yoga Stresi azatlı ve Bağışıklık sistemini güçlendirir. Aynı zamanda espri anlayışını geliştirir. Bu etkinliği Kaz Dağları Butik Oteller arasındanda ilk defa düzenliyoruz. Fakat 1 buçuk yıldır Türkiye’de merkezlerde ve kurumlarda sıkça bunu yapıyoruz. Gülme yogası bizim bastırmış olduğumuz doğuştan bize verilen gülme duygusunu gerçek hale döndürmemiz için bir terapi. Çünkü özellikle Türkiye’de biz bu gülme duygusunu günlük yaşam koşullarının stresinden dolayı bastırmaktayız ve koşullara bağlı kılmaktayız. Bu koşullar daha çok para kazanırsam, şu pozisyona gelirsem şu istediğim arabayı alırsam gibi koşullu mutluluklar olabiliyor. Oysa ki bu mutluluk duygusu bize doğuştan verildiği için biz bu gülme terapisi ile bunu sağlıklı bir hale dönüştürüp, en az 10-15 dk kesintisiz gülmeye çevirerek tüm bedenimizde hissettirilmesinde güzel bir seçenek sunuyoruz. Yapılan bilimsel araştırmalara göre evet hepimiz gülebiliyor olabiliriz ama gülmenin bedenimizde sağlıklı bir etki yaratabilmesi için en az 10-15 dk kesintisiz gülmemiz gerekiyor” dedi.

Kim, Ne Zaman Yazmış?
19 Ekim 2017 | Basında Biz kategorisinde yazdı 0
Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?

Etiketler: Otelde Yoga

Benzer Haberler & Duyurular
    Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?