Rezervasyon ve İletişim: 0266 384 8282, 0538 615 1515
Fiyatlar

Fiyatlar

Kazdağları İda Natura Butik Otel fiyatları, restoran fiyatları ve organizasyon fiyatları için bu sayfaya bakabilirsiniz.
Otelimiz oda + kahvaltı konseptinde çalışmaktadır. Sabah kahvaltımız, serpme köy kahvaltısı, öğle ve aksam yemekleri ala kart menusu olarak mevcuttur. Tercihinize ve isteğinize göre özel yemek hazırlama şansına sahip olabiliyoruz. Eğer ki özel olarak tercih ettiğiniz yemekler olursa da bize bunu çekinmeden iletebilirsiniz. Uygun olması halinde sizin için size özel lezzetli yemekler hazırlamaktan memnuniyet duyacağımızı da bilmenizi isteriz.

Otel odalarımızın ücretleri tarihlere göre değişebilmektedir. Odalar sayfasından istediğiniz odayı seçebilir ve tarihlere göre ücretleri görebilirsiniz.

Deniz ve Kazdağları Manzaralı Otel

Restoranımız otelimizin teras katında yer almakta ve 360 derece doğa ve deniz manzarasına sahiptir. Masanızdan baktığınızda bir tarafta muhteşem Kazdağları manzarası bir tarafınızda ise Ege Denizi olacaktır. Ayrıca, Yunan adalarını ve Sarıkız Tepesi’ni de görebilirsiniz.

Otelimizdeki Etkinlikler

Otelimizde tuz terapi odası ve masaj salonu bulunmaktadır. Ayrıca jeep safari, bisiklet turu ve yürüyüş organizasyonları da yapılmaktadır.

Toplantı ve Özel Grup Rezervasyon Ücretleri

Otelimizde ister toplantılarınızı düzenleyebilir isterseniz de dostlarınızla veya grubunuzla özel rezervasyonlar yapabilirsiniz. Bu tür etkinliklerde canlı müzik eşliğinde fix menü de verebilmekteyiz.

Fix Menü: Kişi Başı 60 TL (Meze yelpazesi, mevsim salatası, ızgara köfte veya balık)

Genellikle Cumartesi akşamları terasımızda canlı müzik etkinliğimiz olmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz için özel organizasyonlarımız da olabilmektedir.

Alakart Menü

Günün çorbası: 10 TL
Zeytinyağlılar: 10 TL
Salata: 10 TL
Kazdağı Köftesi: 30 TL
Tavuk Şiş: 25 TL
Kuzu Şiş: 45 TL
Saç Kavurma: 40 TL
Karışık Izgara: 55 TL
Mantı: 20 TL
Balık Izgara: 40 TL

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?